|TAGY| Více slov Tag

17. ledna 2016 v 12:11 | Whirpy
Ahoj!
V anketě minulého článku jste si odhlasovali nějaký TAG. Nemohla jsem žádný najít...
Tagy o kosmetice totiž odmítám a ty ostatní jsem buď už dělala nebo se mi prostě nelíbí. Takže jediný "normální" tag, který jsem našla byl TAG jedno slovo, z toho jsem se ale rozhodla udělat TAG více slov, protože pochybuju, že bych byla schopna odpovídat jednoslovně.


Tvoje vlasy? Teď se začínám sama sebe ptát, proč jsem nesmazala taky tuto otázku, totiž abyste tomu rozuměli pár jsem jich z Tagu dala pryč.
Vlasy mám hnědé, což asi všichni víte, pokud jste viděli úvodní medailonek nebo nějaké články kde jsem dávala fotky mé osoby. Poslední dobou je nejraději nosím v drdolu, protože jsem si koupila úplně luxusní vycpávku a drdol je pěkný.

Oblíbená věc? Já nemám oblíbenou věc, ale plno věcí. Kdyby hořelo, dřív než bych se rozhodla co si vzít s sebou uhořela bych taky.

Oblíbené pití? Takové ty zubokazné hnusy jako Coca cola, Kofola mi už tolik nechutná, ale třeba Top topic, 7up taky jde.
Ale ne, nejraději mám čaj a espresso. Kdo by nevěřil, nechť navštíví můj instagram kde je plno fotek kávičky a jiných blbůstek a popravdě dám přidávám něco častěji než blog.

Místnost, ve které se nacházíš? Místností jest můj pokoj, který zoufale potřebuje úklid. Alespoň jsem už zlikvidovala ten sběr papírů, který se vytvořil učením na čtvrtletku z matiky. A to mi věřte, že jsem nevěřila, že i matika se dá naučit...kecám nechtělo se mi. Jenže na základce vám dají dvojku za nic, na střední se musíte učit i na tu trojku, když to neumíte.

Tvůj strach? Nevím teď jak bych měla tuto otázku chápat. Jestli mám napsat jak probíhá, když mám strach a nebo z čeho mám strach.
Ale teď jsem v pohodě, takže bych neuměla popsat ani jedno. Strach je momentálně nepřitomen.


Co bys chtěla být za 10 let? Vysokoškolsky vzdělaný člověk, který se chystá navštívit plno zemí, místo toho ale skončím někde s nastupním platem pro absolventy a budu jezdit jedině tak ČD (České dráhy) po Republice.

S kým jsi strávila včerejší večer den? Byla jsem doma s rodinou, protože jsem byla unavená a místo, abych jela za přítelem, tak jsem usla. A potom jsem pila v posteli čaj a koukala na Gossip girl.

Poslední, co jsi dělala? Myla jsem si již zmiňované vlasy a potom jsem vybírala těch pár obrázků pro tento článek a dávala jim bílé ráměčky.

Co máš na sobě? Myslím, že jsem měla těch otázek opravdu promazat víc, neboť to začíná být TAG - Úchylný výslech.
Tak třeba luxusní domácí tepláky z cropp town, po několika letech jsem ti totiž konečně koupila tepláky, neboť legíny mě začaly štvát.

Tvoje oblíbená knížka? Mnozí z vás asi ví, že je to Velký Gatsby od Fitgeralda. Plánuji si v tomto roce přečíst knihu Nežná je noc a myslím, že se mi bude líbit stejně jako Gatsby.
Ale mám víc oblíbených knížek a stejně tak i autorů. Protože každá knížka, pokud je dobrá vám něco dá.

Poslední, co jsi jedla? Medovník a musím se egoisticky pochlubit, že jem ho pekla sama a povedl se mi.
Teď ho už zbyly tak dvě porce.


Tvůj život? Skvělý, jsem ráda, že nejsem Afričan. Ne, ale vážně, teď probíráme v zeměpise Afriku a vůbec si nedokážu představit, že bych tam byla schopna existovat.

Tvoje nálada? Dneska dobrá, avšak celý týden jsem trýznila své okolí svou zlou náladou.

Tvé léto? Navštivila jsem pár nových míst. Menorcu a Řím, ale bylo na můj vkus moc vedro, tudíž léto bylo spíše nepřijemné. Navíc, když už jsem pak neměla třeba celý den co dělat dopadal na mně pocit úzkosti, ačkoliv já jsem celkem líný človek.

Kdy ses naposledy smála? Směju se každý den a i když mám zlé nálady, tak se vždycky najde něco, co mě rozesměje, tak by to mělo být.

Nejoblíbenější víkendová činnost? Spánek, protože nemusím vstávat a potom můžu být dlouho v pyžamu.

Tvůj počítač? Mám HP, nějaký ProBook 455. Stačí mi to.

Pivo? Nepiju pivo a ani žádné jiné alkoholické nápoje.

Zima? Zimu (a podzim) mám ráda, rozhodně radši než léto. A ráda dělám "profi" zimní fotky.


Dovolená? Letos jedu na samé poznávačky, tak nevím jestli by to někdo nazval dovolená, mi to ale takhle vyhovuje. Radši akivní dovolená, než se někdě válet. Na Menorce se už pak ale druhý týden nedalo dělat skoro nic jiného, takže letos letíme na týden o letních prázninách poznávat krásy Irska.
A teď v březnu mě čeká Amstredam.

Na tvé posteli? Na mé posteli jsou pochopitelně peřiny a plyšáci, pro které mám od mladých let slabost.

Láska? Má mnoho podob, ale největší štěstí a nejlepší co se vám může stát, je najít někoho kdo je skoro stejný jako vy.
Ale láska je taky nejistota a časem se může ukázet, že jste se mýlili.
Nevím, na tohle si každý musí přijít sám. Řekla bych, že na lásku návod není...jak partnerskou, tak rodičovskou nebo nějakou jinou.
Protože co se může zdát správné vám, nemusí za správné považovat jiní.

Co si o tom všem myslíte vy?

S láskou Whirpy
 


Komentáře

1 Cedor Cedor | Web | 17. ledna 2016 v 12:29 | Reagovat

Taky mám radši zimu pokud je sníh :D.  Poznavačky? Tam bych nejel nezucastnuju se školních výletů atd.. (teda do doby než pojedem do Osvětimi což si nenechám ujít :D) a ty beauty tagy opravdu prosím nedělej :DDD

2 Cedor Cedor | Web | 17. ledna 2016 v 12:36 | Reagovat

[1]: btw. Odkaz na instagram ti nefaka :O

3 Whirpy Whirpy | E-mail | Web | 17. ledna 2016 v 12:45 | Reagovat

[2]: Už jsem to spravila, je to nějaký divoký. :D
V Osvětimi jsem taky byla, celkem smutný místo, ale je tam lidí jak na Václaváku, řekla bych.

4 Cedor Cedor | Web | 17. ledna 2016 v 13:05 | Reagovat

[3]: tos mě moc nepotěšila nesnáším lidský dotek a moc lidí kolem mě -_- :D ale i tak tam pojedu mám to hrozně blízko :) nesmí se zapomenout co se stalo :)

5 Beatricia Beatricia | Web | 17. ledna 2016 v 15:17 | Reagovat

Výborný víceslovný tag. Já bych také nedokázala odpovědět jednoslovně. Ty dvě zimní fotky jsou opravdu profi. A to bez těch uvozovek. Opravdu jsou bezvadné a moc se mi líbí.☼☼☼

6 Natálie Natálie | Web | 17. ledna 2016 v 20:57 | Reagovat

top topic ♥ Velkého Gatsbyho nám doporučovala i angličtinářka, ale já se k tomu ještě nedostala.. nádherný medovník :) já ho úplně miluju ♥ a máš krásné zimní obrázky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.