Červen 2016

O narcismu

29. června 2016 v 22:28 | Whirpy
Rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o pár poznatků z mé četby o jedné z nejrozšířenějších psychických poruch dnešní doby.
"Protože dokonalost neexistuje, zůstává cílem cesta."

Hranolkový fail

26. června 2016 v 13:26 | Whirpy
Ti z vás pocházející z Moravskoslezského kraje určitě už slyšeli o festivalu ohňostrojů, který se koná v Hlučíně na štěrkovně.
Ke mně se tato informace dostala prvně teprve před měsícem, nicméně jsme se s přítelem rozhodli, že se tam zajedeme podívat na sobotní a zároveň poslední ohňostroj. Navíc nás potěšilo, že to je hned druhý den po našem dvou letem výročí.

Menší změny

25. června 2016 v 19:57 | Whirpy
Po hodně dlouhé odmlce jsem se dnes opět dopracovala k přihlášení na svůj blog, jde už asi o desátý pokus něco napsat. S příslibem pravidelnější aktivity během léta však přináším na první pohled patrné změny.

Do přírody

7. června 2016 v 23:43 | Whirpy
Téměř po měsíci jsem dostala chuť se na ten blog vůbec přihlásit. Chtěla bych se s vámi totiž podělit o pár fotek z Jesenické krajiny. Konkrétněji se jedná o oblast Světlé Hory, kde jsem strávila velkou část dětských lét. Ačkoliv jsem přesně na to místo nezavítala už nejméně pět let, tak zase tolik se toho nezměnilo. Kohoutková voda stále není pitná, do nejbližšího obchodu jsou to ze Suché Rudné do Andělské hory stále 3 km...

Prostě čas tam plyne pomaleji, každopádně tuhle izolaci vynahradí čerstvý vzduch, všudepřítomný klid a hlavně ta krásně zachovalá příroda.